Nexera XR


در طراحی و ساخت Nexera XR قابلیت توسعه پذیری و سازگاری بالا عمیقا در نظر گرفته شده است و سهولت در بکارگیری آن ، مشتریان بیشتری را قادر میسازد تا از عملکرد دقیق و سریع این دستگاه بهره مند شوند.

همچنین پیکربندی بهینه سیستم که ناشی از انتخاب ماژول های بسیار دقیق و قابل اعتماد است امکان پاسخگویی به انواع آنالیز های سخت و پیچیده را فراهم می کند.

توضیحات محصول

عملکرد بالا

دقت و قابلیت تکرار پذیری بالا در فرآیند تحویل حلال و همچنین مقدار حجم قابل تزریق در یک تحلیل عواملی مهم در تعیین عملکرد یک دستگاه کروماتوگرافی هستند.

همچنین با پیشرفت در فناوری ستون ها امکان تسریع فرآیند آزمایشات فراهم شده است که البته نیازمند بهره گیری از اجزای سخت افزاری بهینه می باشد.

در تمامی محصولات تولید شده توسط کمپانی شیمادزو موارد ذکر شده از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

Nexera-XR به عنوان یکی از بهترین UHPLC های فشار متوسط موجود با امکان مقاومت در برابر حداکثر 66 مگاپاسکال ابزاری مناسب جهت اجرای طیف وسیعی از اپلیکیشن ها می باشد.

توسعه پذیری بالا

طراحی ماژولار Nexera-XR امکان ایجاد تغییر در پیکربندی سیستم را به منظور اجرای یک اپلیکیشن خاص فراهم می کند.

هر ماژول با عملکردی فوق العاده و قابل اطمینان دامنه وسیعی از آزمایشات مربوط به HPLC و UHPLC را پوشش میدهد.

طراحی User Friendly

ارائه ی عملکرد مطلوب و سهولت در استفاده مواردی مشترک بین تمامی محصولات شیمادزو می باشند.

درحالی که Nexera-XR در رده ی دستگاه های UHPLC قرار می گیرد به حداقل رساندن میزان مصرف مواد مصرفی درون دستگاه موجب شده است شرایط و هزینه های نگهداری آن با دستگاه های HPLC برابر باشد.

سازگاری با انواع متد ها

جهت سهولت در انتقال متد از سایر سیستم ها ، Nexera XR برای سازگاری با اکثر دستگاه های کروماتوگرافی مایع بهینه شده است.

همچنین ، ظرفیت این دستگاه با توجه به عملکرد مورد انتظار قابل تغییر می باشد که این ویژگی ، انتقال بی دردسر انواع متد های HPLC را امکان پذیر می کند.

حساس ترین دیتکتور های ساخته شده در جهان

دیتکتور فوتودیود SPD-M30A و دیتکتور فلورسنس RF-20Axs با ارائه ی حساسیتی بی نظیر و از بین بردن اثر نوسانات دمای اتاق به لطف در اختیار داشتن سیستم کنترل دما ، موجب افزایش بازدهی و پایداری بالای دستگاه می شوند.

سایر محصولات

طیف سنج جرمی
ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus