Nexera UHPLC/HPLC


امروزه کاربرد دستگاه های کروماتوگرافی مایع در لابراتوار ها بسیار وسیع است و از مرحله تولید محصول تا تایید کیفیت نهایی مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین یک سیستم LC جامع و ماژولار که بتواند برای پاسخ گویی به هر نیازی با انواع دستگاه ها همگام سازی شود به وسیله ای ضروری برای آزمایشگاه ها  تبدیل شده است.

نکسرا دستگاهی بی رقیب و در واقع تعریف جدیدی از سیستم هایی UHPLC است که به واسطه ی تکنولوژی های انقلابی دارای عملکرد عالی ، سرعت آنالیز بی نظیر و انعطاف پذیری بالا برای ایجاد پیکربندی های گوناگون جهت اجرای انواع اپلیکیشن ها می باشد.

مانند ایجاد سیستم هایی که برای آنالیز های معمول شکل گرفته اند یا سیستم های LC سبز که مصرف حلال های ارگانیک را کاهش می دهند.

توضیحات محصول

حداکثر دقت در اندازه گیری

پلانگر هایی در ابعاد میکرو تحویل دقیق حلال و تزریق حداقلی را که باعث افزایش بازدهی و کاهش Carryover میشود ، تضمین میکند.

همچنین به واسطه ی ویژگی های برجسته Nexera اطلاعاتی مطمئن و قابل اعتماد را در همه ی زمینه ها ارائه می دهد.

حداکثر قدرت انتقال

توانایی تحمل فشار تا حداکثر 130 مگاپاسکال ، تزریق سریع و متداخل و ترکیب کننده گرادیان کارامد ، این دستگاه را به ابزاری بسیار سریع و دقیق برای آنالیز تبدیل می کند.

حداکثر گسترش پذیری

نکسرا با وجود کوره ستون و سیستم اتوسمپلر و همچنین انعطاف پذیری ماژولار سیستم دامنه کاربرد گسترده ای دارد که شامل آنالیز حرارت بالا ، LC سبز ، پیش آزمون خودکار نمونه و جداسازی LC به صورت چند بعدی می شود.

واحد هایی با کارایی بالا

این خانواده از واحدهای ارائه شده دارای عملکرد فوق العاده ای در سرعت جریان و میزان تزریق هستند و در طیف وسیعی از برنامه های کاربردی، شامل تجزیه و تحلیل های عمومی ، آنالیز هایی با سرعت بسیار بالا و آنالیزهای تجزیه بالا کاربرد دارند و به تمامی درخواست های مشتری پاسخ میدهند.

سایر محصولات

اندازه گیری قطر ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus
IRSpirit
آنالایزر کربن های آلی TOC-VWS/TOC-VWP شیمادزو
system GC

System GC