Nexera UHPLC/HPLC


امروزه کاربرد دستگاه‌های کروماتوگرافی مایع (UHPLC) در آزمایشگاه ها بسیار وسیع بوده و از مرحله تولید محصول تا تایید کیفیت نهایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بنابراین یک سیستم LC جامع و ماژولار که بتواند برای پاسخ گویی به هر نیازی با انواع دستگاه‌ها همگام سازی شود به وسیله‌ای ضروری در آزمایشگاه‌ ها  تبدیل شده است.

سیستم نکسرا شیمادزو، دستگاهی بی رقیب و در واقع تعریف جدیدی از سیستم های UHPLC است که به واسطه‌ی تکنولوژی انقلابی خود دارای عملکردی عالی، سرعت آنالیز بی‌نظیر و انعطاف‌پذیری بالا به منظور ایجاد پیکربندی‌های گوناگون جهت اجرای انواع اپلیکیشن ها می‌باشد که از جمله می‌توان به ایجاد سیستم‌هایی که برای آنالیز‌های معمول شکل گرفته اند یا سیستم های LC سبز که مصرف حلال‌های ارگانیک را کاهش می‌دهند اشاره کرد.

توضیحات محصول

حداکثر دقت در اندازه گیری

  • پلانجرهایی در ابعاد میکرو تحویل دقیق حلال و تزریق حداقلی را که باعث افزایش بازدهی و کاهش Carryover می‌شود ، تضمین می‌کنند.

حداکثر قدرت انتقال

  • توانایی تحمل فشار تا حداکثر 130 مگاپاسکال. تزریق سریع و متداخل و ترکیب کننده گرادیان کارآمد، این دستگاه را به ابزاری بسیار سریع و دقیق برای آنالیز تبدیل می‌کند.

حداکثر گسترش پذیری

  • نکسرا به لطف انعطاف پذیری ماژولار بالا، دامنه کاربرد گسترده‌ای دارد که شامل آنالیز با حرارت بالا، LC سبز، پیش آزمون خودکار نمونه و جداسازی LC به صورت چند بعدی می‌شود.

واحد هایی با کارایی بالا

  • این سیستم، از واحدهای ارائه شده با عملکرد فوق العاده‌ بالا در سرعت جریان و میزان تزریق برخوردار هستند و در طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی شامل تجزیه و تحلیل های عمومی، آنالیزهایی با سرعت بسیار بالا و آنالیزهای تجزیه کاربرد دارند و به تمامی درخواست‌های مشتری پاسخ می‌دهند.

سایر محصولات

طیف سنج جرمی
ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus