Nexera-i


Nexera-i یک پکیج کامل UHPLC با کاربری آسان است که بهره وری در آزمایشگاه ها را با کاهش زمان توسعه روش های آزمایشات و ساده سازی فرایند انتقال متد های موجود ، به حداکثر میرساند.

استفاده از 1536 نمونه به صورت همزمان امکان انجام سریع آزمایش های وابسته به CMC که نمونه های بسیاری دارد را میسر کرده است ضمن این که طیف گسترده ای از سایر آزمایشات مانند آزمون های انحلال، فارماکوکینتیک و آزمون های مربوط به مواد سمی نیز توسط این دستگاه پشتیبانی می شوند.

به علاوه سیستم خاموشی خودکار سری i برق مصرفی در حالت آماده به کار را بیش از 95% (نسبت به سیستم های حال حاضر شیمادزو) کاهش داده و همچنین موجب کاهش اثرات مخرب زیست محیطی میشود.

توضیحات محصول

فرآیند “انتقال متد” آسان 

فرایند انتقال از سایر سیستم های LC به Nexera-i با استفاده از “متد انتقال سری i” بسیار ساده است.

برای اطمینان از حفظ کیفیت آزمایش پروسه ی باز تولید آن از یک سیستم به سیستمی دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین تایید صحت روش های انتقال از UHPLC به آنالیز نرمال فرآیندی وقت گیر است که نیازمند بررسی ستون ها و متد های استفاده شده برای هر دو سیستم می باشد.

اما به کمک “Nexera-i MT” پروسه ی انتقال از UHPLC به HPLC یا برعکس تنها توسط یک سیستم واحد انجام می شود.

Nexera-i MT بر اساس کاربرپسند بودن سری i طراحی شده است ضمن آن که حداکثر کارایی و قابلیت اطمینان را جهت انتقال متد های فعلی برای کاربر فراهم میکند.

انتقال متد های فعلی به دستگاه های جدید

تعویض دستگاه های اندازه گیری با نمونه های سری i اطمینان و پایداری در مقادیر اندازه گیری شده را به میزان زیادی افزایش می دهد ضمن اینکه باعث کاهش زمان مورد نیاز جهت حل مشکلات پیچیده مربوط به ارزیابی و تنظیم متدها میشود.

این قابلیت قدرت بازتولید از سیستمی به سیستم دیگر را افزایش داده و موجب سازگاری بیشتر بین اطلاعات آزمایشگاه ها می شود.

سری i با ایجاد یک محیط تحلیلی ایده آل امکان توسعه ی روش های جدا سازی و اندازه گیری سریعتر و بهتر را فراهم میکنند.

به واسطه عملکرد برجسته این دستگاه ها در پایداری بالای Baseline و حداقل Carryover ، توانایی بازتولید متد های مختص به فارماکوپه ها را نیز دارند.

ثبات، قابلیت اطمینان و تکثیر پذیری بالای داده ها در هنگام انتقال متد های تحلیلی ضروری است. با توجه به حجم مطلوب سیستم، Nexera-i MT مشکلات مربوط به جابجایی روش های توسعه یافته در یک سیستم LC را کاهش می دهد و داده هایی با سازگاری بسیار عالی بین ابزارها فراهم می کند.

ویژگی ACTO

بخش عمومی  کروماتوگرافی در فارماکوپه ایالات متحده <621> به کاربر اجازه میدهد مدت زمان نگهداری از شیب اولیه ترکیب را تنظیم کند.

قابلیت ACTO یا “analytical condition transfer and optimization” امکان تنظیم مدت زمان نگهداری را برای کاربر فراهم میکند در نتیجه متد مورد استفاده ، در سیستم های گوناگون با حجم های متفاوت قابل اجرا می باشد.

پشتیبانی از متد های سازگار با فارماکوپه ایالات متحده

بخش عمومی کروماتوگرافی در فارماکوپه ایالات متحده <621> دامنه های مجاز برای ایجاد تغییرات در پارامترهای تحلیلی را مشخص می کند ، به طوری که پارامتر ها تا زمانی که مقادیر تنظیمات آنها در محدوده مجاز قرار گرفته است نیازی به اعتبار سنجی ندارند.

Nexera-i MT شامل خطوط جریان دوگانه برای تحلیل HPLC و UHPLC است. در نتیجه می تواند از روش موجود و روش های UHPLC به طور همزمان پشتیبانی کند.

ACTO همچنین شامل قابلیت انتقال متد های HPLC به متد UHPLC می باشد. فقط با بارگذاری فایل متد های آماده در یک سیستم و وارد کردن اطلاعات مربوط به ستون های استفاده شده ، روش های مناسب جهت انجام سریع آزمایش ارائه می شود. ضمن این که با انتخاب یکی از خطوط جریان، میتوان روش های UHPLC را به HPLC اتبدیل کرد.

اگر ابزارهایی با حجم داخلی متفاوت برای آزمایش یک نمونه با استفاده از یک ستون و فاز متحرک استفاده شود، به علت تفاوت در ویژگی های شروع شیب، به طور کلی الگوهای تحلیل با هر ابزار کاملا متفاوت است. حتی اگر برای مطابقت با حجم داخلی ابزار تلاش شود، مشابه ساختن آنها به طور دقیق بسیار دشوار است اما قابلیتی جدید در LabSolutions اجازه می دهد تنظیمات مناسب نسبت به حجم هر واحد ساخته شوند. در نتيجه، آزمون بازتولید بی نقص خواهد بود ، حتي هنگامي كه يك سيستم کم حجم با سیستمی حجیم تر يا برعکس جا به جا شوند.

سایر محصولات

اندازه گیری قطر ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus
IRSpirit
آنالایزر کربن های آلی TOC-VWS/TOC-VWP شیمادزو
system GC

System GC