Nexera-i


Nexera-i یک پکیج کامل UHPLC با کاربری آسان است که بهره‌وری در آزمایشگاه‌ها را با کاهش مدت زمان مورد نیاز جهت توسعه‌ی روش‌های آزمایش و ساده‌سازی فرایند انتقال متدها، به حداکثر می‌رساند.

استفاده از 1536 نمونه به صورت همزمان امکان انجام سریع آزمایشات وابسته به CMC که نمونه‌های بسیاری دارد را فراهم کرده است و طیف گسترده ای از سایر آزمایشات مانند آزمون‌های انحلال، فارماکوکینتیک و آزمون‌های مربوط به مواد سمی نیز توسط این دستگاه پشتیبانی می‌شوند.

به علاوه سیستم خاموشی خودکار سری i برق مصرفی در حالت آماده به کار را بیش از 95% (نسبت به سیستم‌های فعلی) کاهش داده و موجب صرفه جویی و کاهش اثرات زیست محیطی می‌شود.

توضیحات محصول

فرآیند “انتقال متد” آسان 

فرایند انتقال از سایر سیستم‌های LC به Nexera-i با استفاده از “متد انتقال سری i” بسیار ساده است.

برای اطمینان از حفظ کیفیت آزمایش پروسه‌ی باز تولید آن از یک سیستم به سیستمی دیگر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین تایید صحت روش‌های انتقال از UHPLC به آنالیز نرمال فرآیندی وقت گیر است که نیازمند بررسی ستون‌ها و متدهای استفاده شده برای هر دو سیستم می‌باشد.

اما به کمک “Nexera-i MT” پروسه‌ی انتقال از UHPLC به HPLC یا برعکس تنها توسط یک سیستم واحد انجام می‌شود.

Nexera-i MT بر اساس کاربری آسان دستگاه‌های سری i طراحی شده است ضمن آن که حداکثر کارایی و قابلیت اطمینان را جهت انتقال متدها فراهم می‌کند.

انتقال متدها به دستگاه‌های جدید

تعویض دستگاه‌های اندازه‌گیری با نمونه‌های سری i اطمینان و پایداری در مقادیر اندازه گیری شده را به میزان زیادی افزایش می‌دهد ضمن اینکه باعث کاهش زمان مورد نیاز جهت حل مشکلات پیچیده مربوط به ارزیابی و تنظیم متدها می‌شود.

این قابلیت قدرت بازتولید از سیستمی به سیستم دیگر را افزایش داده و موجب سازگاری بیشتر بین اطلاعات آزمایشگاه‌ها می‌شود.

سری i با ایجاد یک محیط تحلیلی ایده آل امکان توسعه ی روش های جدا سازی و اندازه گیری سریعتر و بهتر را فراهم میکنند.

به واسطه عملکرد برجسته‌ی این دستگاه‌ها در پایداری بالای Baseline و حداقل Carryover، توانایی بازتولید متدهای مختص به فارماکوپه‌ها را نیز دارند.

ثبات، قابلیت اطمینان و تکثیر پذیری بالای داده‌ها در هنگام انتقال متدهای تحلیلی ضروری است. با توجه به حجم مطلوب سیستم، Nexera-i MT مشکلات مربوط به جابجایی روش‌های توسعه یافته در یک سیستم LC را کاهش می‌دهد و داده هایی با سازگاری بسیار عالی بین ابزارها فراهم می‌کند.

ویژگی ACTO

بخش عمومی کروماتوگرافی در فارماکوپه ایالات متحده <621> به کاربر اجازه می‌دهد مدت زمان نگهداری از شیب اولیه ترکیب را تنظیم کند.

قابلیت ACTO یا “analytical condition transfer and optimization” امکان تنظیم مدت زمان نگهداری را برای کاربر فراهم می‌کند در نتیجه متد مورد استفاده در سیستم‌های گوناگون با حجم‌های متفاوت قابل اجرا می‌باشد.

پشتیبانی از متدهای سازگار با فارماکوپه ایالات متحده

بخش عمومی کروماتوگرافی در فارماکوپه ایالات متحده <621> دامنه‌های مجاز برای ایجاد تغییرات در پارامترهای تحلیلی را مشخص می کند، به طوری که پارامترها تا زمانی که مقادیر تنظیمات آنها در محدوده مجاز قرار گرفته است نیازی به اعتبار سنجی ندارند.

Nexera-i MT شامل خطوط جریان دوگانه برای تحلیل HPLC و UHPLC است. در نتیجه می تواند از روش موجود و روش های UHPLC به طور همزمان پشتیبانی کند.

ACTO همچنین شامل قابلیت انتقال متدهای HPLC به متد UHPLC می‌باشد. فقط با بارگذاری فایل متدهای آماده در یک سیستم و وارد کردن اطلاعات مربوط به ستون‌های استفاده شده، روش های مناسب جهت انجام سریع آزمایش ارائه می‌شود. ضمن این که با انتخاب یکی از خطوط جریان، میتوان روش های UHPLC را به HPLC تبدیل کرد.

اگر ابزارهایی با حجم داخلی متفاوت برای آزمایش یک نمونه با استفاده از یک ستون و فاز متحرک استفاده شود، به علت تفاوت در ویژگی های شروع شیب، به طور کلی الگوهای تحلیل با هر ابزار کاملا متفاوت است. حتی اگر برای مطابقت با حجم داخلی ابزار تلاش شود، مشابه ساختن آنها به طور دقیق بسیار دشوار است اما قابلیتی جدید در LabSolutions اجازه می‌دهد تنظیمات مناسب نسبت به حجم هر واحد ساخته شوند. در نتيجه، آزمون بازتولید بی نقص خواهد بود، حتي هنگامي كه يك سيستم کم حجم با سیستمی حجیم تر يا برعکس جا به جا شوند.

سایر محصولات

طیف سنج جرمی
ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus