FACTORY LAB MXF-2400


دستگاه MXF-2400 شیمادزو نسخه‌ای بهبود یافته از اسپکتروفتومتر ایکس ری فلورسانس چند کاناله‌ی این شرکت می‌‌باشد که در  زمان ورود بازخوردهای بسیار خوبی را در بازارهای ژاپن و سایر کشورها دریافت کرده است.

جدیدترین سخت افزار طراحی شده به منظور بهره برداری کامل از فرآیند طیف سنجی اشعه ایکس در کنار واحد پردازش داده‌ای که از چندین نرم افزار مختلف جهت مدیریت خودکار تحلیل داده‌ها بهره میگیرد، بالاترین راندمان ممکن را در آزمایشات مربوط به تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت ارائه می‌دهد.

مونوکروماتور پیش فرض دستگاه امکان تشخیص همزمان حداکثر 36 عنصر را دارد در حالی که مونوکروماتور آپشنال امکان تشخیص ترتیبی تا حداکثر 48 عنصر را فراهم می‌کند.

دقت تشخیص بسیار بالا حتی در مقادیر ppm از جمله ویژگی‌های این دستگاه ایکس ری می‌باشد.

توضیحات محصول

سطح بالای اتوماسیون و صرفه جویی در نیروی کار

MXF-2400 می‌تواند در عرض یک دقیقه 36 عنصر مختلف را در یک نمونه تشخیص دهد. این پروسه به اندازه‌ای قابل اعتماد است که نیاز به مراقبت نداشته و در نتیجه موجب صرفه جویی در نیروی کار و کاهش هزینه‌ی راه اندازی خواهد شد.

کنترل کیفیت

MXF-2400 نتایجی آنالیز را در مدت زمان کوتاهی با ثبات عالی در کنترل کیفیت ارائه می‌دهد. در نتیجه تعداد محصولات پایین تر از حد استاندارد کاهش می‌یابد.

کنترل تولید

با استفاده از این دستگاه ایکس ری، دریافت نمونه‌ها از خط تولید و بررسی صحت ترکیبات آن به صورت دقیق و قابل اطمینان در حداقل مدت زمان امکان پذیر می‌باشد.

سایر محصولات

طیف سنج جرمی
ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus