LCMS-8060


LCMS-8060 شیمادزو یک نوآوری پیشگام در زمینه طیف سنجی جرمی می باشد که با سرعت و حساسیت بسیار بالا ، کیفیت عملیاتی دستگاه های LC/MS/MS را متحول کرده است.

کمپانی شیمادزو ژاپن نخستین تولید کننده دستگاه های اسپکترومتر جرمی در جهان است که موفق به تولید طیف سنج کوادروپل سه گانه (triple quadrupole) با بالاترین فناوری های حساسیت و سرعت شده است.

 

توضیحات محصول

حساسیت

تعریفی نوین از فرآیند متمرکز کردن یون در UF-Qarray این مدل را به دستگاهی بی رقیب در تشخیص مقادیر کمی تبدیل کرده است و یک فرصت جدید برای دستیابی به روش های تجزیه و تحلیل کارآمد می باشد.

هدایت کننده جدید یون (UF-Qarray) یک فناوری نوین جهت ارتقاء حساسیت دستگاه با افزایش شدت پرتاب یون و و کاهش نویز می باشد.

با بهبود واحد های نمونه برداری یون ، هدابت یون و سیستم خلاء ، LCMS-8060 سطح بالاتری از سرعت و دقت را در آزمایشات بوجود آورده است.

سرعت

شیمادزو ژاپن اولین کمپانی سازنده دستگاه های طیف سنج جرمی در جهان است که موفق به ارائه سرعت اسکن 15000 u/sec و سوئیچینگ قطبی 15 میلی ثانیه در این سری دستگاه ها شده است.

اما در LCMS-8060 سرعت اسکن به 30000 u/sec و سرعت سوئیچینگ به تنها 5 میلی ثانیه رسیده است تا یک تفاوت محسوس در انجام سریع تر و بهتر آزمایشات ایجاد شود.

تحلیل مسائل پیچیده

در تحقیقات بالینی کاتکول آمین های پلاسما و متانفرین های آن به عنوان یک بیومارکر برای بیماریهایی نظیر فشار خون ، فئوکروموسیتوما و نوروبلاستوما اندازه گیری می شوند.

این قبیل آزمایشات با توجه به سطح پایین فیزیولوژی سرطان ها ، خواص فیزیکی ، شیمیایی و پتانسیل تداخل ، به حساسیت و مشحصات سطح بالایی نیاز دارند.

video

سایر محصولات

طیف سنج جرمی

اسپکتروفتومتر UV-1900 شیمادزو

ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus