GC-2025


دستگاه GC-2025 از نسل جدید دستگاه های کروماتوگراف گازی شیمادزو با کاهش مصرف انرژی و گاز های حامل در حالی که عملکرد خود را جهت آزمایش ستون های Capillary حفظ کرده است ، اثرات زیست محیطی کمتری نیز دارد.

بهره گیری از یک سیستم کنترل جریان دیجیتال که کنترل هر دو گاز حامل و آشکارساز را بر عهده دارد و همچنین طراحی بهینه کوره ستون با حجم کم و هدر رفت حرارتی کمتر موجب کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی خواهد شد.

توضیحات محصول

سازگار با محیط زیست

به واسطه اندازه‌ی کوچکتر کوره و عایق کاری دقیق آن و همچنین یک کوره کم مصرف ثانویه ، GC-2025 در یک آزمایش با حرارت مشخص نسبت به سایر مدل ها 30% مصرف انرژی کمتری دارد.(در تعیین میزان مصرف انرژی دمای محیط آزمایش عاملی تعیین کننده می‌باشد.)

طراحی کم حجم و فشرده

در سال های اخیر، استفاده ی بهینه از فضای آزمایشگاه ها مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است. به همین علت تقاضا برای دستگاه هایی با فضای راه اندازی کمتر رو به افزایش است.

در پاسخ به این نیاز، GC-2025 شیمادزو با حداقل فضای مورد نیاز جهت راه اندازی، همچنان تمامی قابلیت های لازم جهت آزمایش ستون های Capillary را دارا می‌باشد.

عملکرد مناسب

با الگو برداری از عناصر طراحی دستگاه رده بالای GC-2010 Plus ، این دستگاه با مصرف انرژی کمتر عملکردی مناسب جهت انجام آزمایشات ستون های Capillary داشته و نتایج دقیق و قابل قبولی را ارائه می‌کند.

حساسیت بالا

دیتکتور FID با حساسیت pgC/s 2 دقت بالا حتی برای مقادیر بسیار اندک را تضمین می‌کند.

سیستم کنترل جریان الکترونیکی : قدرت عملیاتی و تکرار پذیری بالا

در این دستگاه، همانند GC-2010 Plus ، از سیستم کنترل جریان پیشرفته (AFC\APC) استفاده شده است که با کنترل دقیق گاز حامل و شناساگر موجب افزایش بازدهی دستگاه می‌شود.

محصولات مرتبط

طیف سنج جرمی
ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus