GCMS-TQ8050


حساسیت ارتقا یافته و افزایش قابلیت‌های GC-MS/MS

GC-2010 Plus با استفاده از دیتکتورهای FID و FPD که دارای بالاترین حساسیت در کلاس خود هستند، امکان تحلیل دقیق و قابل اطمینان کمترین مقادیر را با بالاترین میزان تکرارپذیری فراهم می‌کند.

به علاوه، فناوری خنک کننده‌ی سریع کوره و فناوری (backflush)، موجب کاهش قابل توجه مدت زمان آزمایش و افزایش بهره‌وری در این دستگاه شده است.

توضیحات محصول

حساسیت ارتقاء یافته

دیتکتور جدید با عملکرد تقویت شده ، مزایای بهره گیری از اپتیک های یون OFF-AXIS را به حداکثر می رساند.

این ویژگی باعث راندمان بالای GCMS-TQ8050 در فرایند انتفال یون و حذف نویز ها شده است.

مجموعه این فناوری های پیشرفته ، سیستم را قادر به شناسایی مقادیر فوق العاده اندک یون (در سطح فمتوگرم) می کند و GCMS-TQ8050 را به حساس ترین GCMS ساخته شده در جهان تبدیل کرده است.(براساس مطالعات شیمادزو در آگوست 2016 میلادی)

سخت افزار بادوام

علاوه بر حساسیت بالا، GCMS-TQ8050 عملکرد و استحکام بسیار خوبی را ارائه می دهد. منبع یون مقاوم در برابر آلودگی و دیتکتور جدید با بیش از پنج برابر طول عمر بیشتر نسبت به سایر دیتکتورها ، قابلیت اطمینان به نتایج آزمایشات را تضمین می کند . همچنین پمپ بدون روغن که می تواند بی نیاز از تعمیر و نگهداری به مدت سه سال عمل کند، در دسترس می باشد.

عملکرد برتر

پمپ توربو مولکولار جدید با قدرت تخلیه بالاتر یک حالت وکیوم بهتر را در واحد MS ایجاد می کند ، در نتیجه موجب افزایش حساسیت و پایداری دستگاه شده و به بهبود دقت آزمایشات در سطوح بسیار پایین غلظت کمک می کند.

به لطف فناوری تحلیل فوق سریع (UFsweeper) ، دستگاه می تواند به طور همزمان نمونه ها را در چند حالت بررسی کند ، مانند اسکن سریع و حالت scan/MRM.

اطمینان پذیری بالا

تکنولوژی Smart MRM با بهینه سازی میزان حساسیت به افزایش دقت ساخت متد های طراحی شده جهت انجام آزمایشات ultra-trace کمک کرده و حساسیت بالا برای اندازه گیری MRM را تضمین می کند.

به علاوه سیستم بهبود یافته ی کنترل دقت دستگاه در نرم افزار LabSolutions Insight موجب افزایش اطمینان به نتایج به دست آمده از آزمایشات چندبخشی همزمان از ultra-trace ها می شود.

سایر محصولات

طیف سنج جرمی

اسپکتروفتومتر UV-1900 شیمادزو

ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus