SALD-7500nano


ابزاری جدید و کارآمد به منظور تحقیق و توسعه در زمینه‌های فناوری نانو و علوم زیستی و اندازه‌گیری fine bubbles.

-ارزیابی خصوصیات پراکندگی و تجمع ذرات در مقیاس وسیع و به صورت لحظه‌ای.

-طراحی شده به منظور اندازه‌گیری دقیق نانوذرات با غلظت اندک ، و یا نانو ذرات با قدرت جذب نور بالا(تا ده برابر حساسیت بیشتر در محدوده‌ی نانو نسبت به ابزارهای متداول ، قابلیت اندازه‌گیری نمونه‌هایی با غلظت کمتر از 1ppm).

-امکان اندازه‌گیری fine bubbles (میکرو حباب‌هایی با اندازه‌ی 100 نانومتر تا 60 میکرومتر) و قابلیت رصد لحظه‌ای تغییرات در قطر حباب‌ها.

-ارزیابی ریز ذرات موجود در داروهای بیولوژیک(امکان ارزیابی خصوصیات تراکم در داروهای بیولوژیک در صورت نصب واحد های مورد نیاز).

توضیحات محصول

محدوده اندازه گیری وسیع : 7 نانومتر تا 800 میکرومتر

-ردیابی مداوم تغییرات در اندازه ی ذرات در محدوده ی 7nm تا 800µm با بهره گیری از یک منبع نور ، یک سیستم اپتیکال و یک واحد اندازه گیری.

-امکان مطالعه ی توزیع ذرات اولیه، ریز ذرات و ذرات آلوده کننده تنها با یک سیستم و همچنین بررسی خواص تراکم در شرایط پراکندگی.

حداقل مدت زمان اندازه گیری 1 ثانیه ای . مانیتورینگ همزمان

-کاهش مدت زمان اندازه گیری به حداقل یک ثانیه ، با بهره گیری از یک منبع نور مستقل (که به واحد سوئیچینگ نیاز ندارد)  و متد شناسایی wide-angle.

-امکان مشاهده ی پیاپی پراکندگی ، پیوستگی و فرآیند های واکنش انحلال به فاصله ی زمانی یک ثانیه و ذخیره سازی نتایج ، امکان تحلیل و ارزیابی چند منظوره با بهره گیری از قابلیت پردازش آماری و نمایش سه بعدی فرآیند واکنش ذرات.

-اتصال مستقیم فلوسل به ژنراتور fine bubble و مانیتورینگ لحظه ای تغییرات در حباب ها.

اندازه گیری غلظت از 0.1 ppm تا 20%

-اندازه گیری توزیع در محدوده ی وسیع تری از میزان غلظت در مقایسه با سایر دستگاه ها.(0.1 ppm تا 20%)

(لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین کننده در توزیع ریز ذرات ، به ویژه نانو ذرات ، میزان غلظت آنها است. در SALD-7500nano امکان مشاهده ی پراکندگی و انعقاد نانو ذرات در هنگام ایجاد تغییرات در غلظت فراهم شده است.)

-ارزیابی دقیق تغییرات ذرات در نمونه هایی که اندازه ی توزیع ذرات آنها با کاهش غلظت ماده رابطه ی مستقیم دارند.(به عنوان مثال بررسی خواص و عملکرد کرم های دست و صورت و انواع رنگ مو توسط این دستگاه امکان پذیر می باشد.)

اندازه گیری نمونه ها با حداقل مقادیر

-بهره گیری از بچ سل SALD-BC75 به منظور کاهش حجم سوسپانسیون نمونه (انجام آزمایش با تنها 5 سانتی متر مکعب از نمونه)،امکان استفاده از اکثر حلال های آلی.

-امکان اندازه گیری تنها 15 میکرولیتر با ترکیب سیستم اندازه گیری نمونه های غلیظ SALD-HC75 و استفاده از لایه های شیشه ای مخصوص.

سایر محصولات

طیف سنج جرمی
ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus
IRSpirit
شیمادزو
GCMS-TQ8050