DSC-60 Plus Series


DSC-60 Plus یک آنالایزر حرارتی ضروری جهت بررسی خصوصیات مواد در تحقیق و توسعه و برنامه های کنترل کیفیت در زمینه هایی مانند پلیمر ، داروسازی ، قطعات الکترونیکی ، مواد غذایی و… می باشد.

سهولت در اجرا و حساسیت بالای مورد نیاز به منظور توسعه مواد جدید با کارایی و کاربرد بالا در دستگاه های سری DSC-60 Plus شیمادزو فراهم شده است.

توضیحات محصول

بهبود در عملکرد

-دقت و حساسیت بالا

-Baseline پایدار در تمامی دماها

دیتکتور جدید سری DSC-60 Plus در کنار ساختار منحصر بفرد کوره ی این دستگاه ها موجب پایداری بالای Baseline در تمام محدوده دماهای قابل اندازه گیری (-140 تا 600 درجه سانتی گراد) و دستیابی به بالاترین میزان حساسیت کالریمتریک در دستگاه های DSC شده است. به علاوه محدوده اندازه گیری وسیع 150 mW± در این دستگاه ها پشتیبانی می شود.

سهولت در اجرا

-دارای محفظه خنک کننده به صورت استاندارد.

-ویژگی Sample loading temperature function جهت سهولت در جایگزنی نمونه.

محفظه خنک کننده نیتروژن مایع ، اندازه گیری در دماهای پایین تر از دمای اتاق را بدون نیاز به ابزار های جانبی امکان پذیر می کند.

قابلیت Sample loading temperature function امکان جابجایی سریع نمونه را حین انجام آنالیز های متوالی بدون تغلیظ رطوبت فراهم می کند.

مطابقت کامل با مقررات آزمایشگاه های آنالیتیکال

دستگاه های سری DSC-60 Plus شیمادزو با انواع دستورالعمل های مربوط به آزمایشگاه های آنالیتیکال ، مانند دستورالعمل های PIC/S GMP ، و قوانین مربوط به مدارک و امضاهای الکترونیکی (ES/ER) ، مانند US FDA 21 CFR Part11 ، مطابقت کامل دارند و همچنین قابلیت سازگاری با سایر ابزارهای آنالیتیکال و سیستم های متصل به شبکه را نیز دارا می باشند.

سایر محصولات

طیف سنج جرمی
ترازوهای آزمایشگاهی سری TW/TWC
برنامه‌ی توزین
کروماتوگرافی مایع طیف نگار جرمی
تکنولوژی UniBloc
ترازوهای آزمایشگاهی
ایکس ری
توزیع اندازه‌ی ذرات
آنالایزر حرارتی
DSC-60 Plus