LCMS-8060


LCMS-8060 شیمادزو یک نوآوری پیشگام در زمینه طیف سنجی جرمی می باشد که با سرعت و حساسیت بسیار بالا ، کیفیت عملیاتی دستگاه های LC/MS/MS را متحول کرده است.

کمپانی شیمادزو ژاپن نخستین تولید کننده دستگاه های اسپکترومتر جرمی در جهان است که موفق به تولید طیف سنج کوادروپل سه گانه (triple quadrupole) با بالاترین فناوری های حساسیت و سرعت شده است.

 

توضیحات محصول

حساسیت

تعریف دوباره قابلیت متمرکز کردن یون در UF-Qarray ، 8060 را به دستگاهی بی رقیب در تشخیص مقادیر کمی تبدیل کرده است و یک فرصت جدید برای دستیابی به روش های تجزیه و تحلیل کارامد می باشد.

هدایت کننده جدید یون (UF-Qarray) یک فناوری نوین جهت ارتقاء حساسیت دستگاه با افزایش شدت یون و و کاهش نویز می باشد.

با بهبود واحد های نمونه برداری یون ، هدابت یون و سیستم خلاء ، LCMS-8060 سطح بالاتری از سرعت و دقت در آزمایشات را بوجود آورده است.

سرعت

شیمادزو ژاپن اولین کمپانی سازنده دستگاه های طیف سنج جرمی در جهان است که موفق به ارائه سرعت اسکن 15000 u/sec و سوئیچینگ قطبی 15 میلی ثانیه برای این سری از دستگاه ها شده است.

اما در LCMS-8060 سرعت اسکن به 30000 u/sec و سرعت سوئیچینگ به 5 میلی ثانیه رسیده است تا یک تفاوت محسوس در انجام سریع تر و بهتر آزمایشات ایجاد شود.

تحلیل مسائل پیچیده

در تحقیقات بالینی کاتکول آمین های پلاسما و متانفرین های آن به عنوان یک بیومارکر برای بیماریهایی نظیر فشار خون ، فئوکروموسیتوما و نوروبلاستوما اندازه گیری می شوند.

این قبیل آزمایشات با توجه به سطح پایین فیزیولوژی سرطان ها ، خواص فیزیکی ، شیمیایی و پتانسیل تداخل ، به حساسیت و مشحصات سطح بالایی نیاز دارند.

سایر محصولات

IRSpirit
آنالایزر کربن های آلی TOC-VWS/TOC-VWP شیمادزو
کروماتوگرافی مایع طیف سنج جرمی
system GC

System GC

شیمادزو کروماتوگرافی مایع طیف سنجی جرمی مدل 8060

LCMS-8060

Nexis GC-2030

دستگاه های آزمایشگاهی / Gel Permeation Chromatography System

Gel Permeation Chromatography System

شیمادزو

Prominence Preparative HPLC System

Organic Acid Analysis System